Malebný penzion U Zběhlíka a naše realizace ČOV AT 50 EO | ABPLAST

Malebný penzion U Zběhlíka a naše realizace ČOV AT 50 EO

Novinky 24.05.2023 ABPLAST

Poslední realizovaný projekt čistírny odpadních vod pro hotely a průmyslové areály se tentokrát nachází co by kamenem dohodil od sídla naší firmy. Přečtěte si, jak probíhala naše spolupráce s restaurací a penzionem U Zběhlíka.

Malebný penzion U Zběhlíka a naše realizace ČOV AT 50 EO

Foto: Facebook Restaurace a penzion U Zběhlíka

Tento malebný rodinný penzion se nachází v obci Čistá u Litomyšle. Hosté se zde mohou ubytovat přímo v penzionu nebo nově postavené roubence. Součástí komplexu je i restaurace, která k vaření využívá pečlivě vybrané suroviny a oslovuje především malé kvalitní dodavatele. V prostorách restaurace a penzionu je možné konání různých společenských událostí, jako jsou například svatby, oslavy nebo školení.

Navázání spolupráce na základě reference a lokality

Klient nás kontaktoval osobně po získání kladné reference obce Čistá, pro kterou dodáváme ČOV v rámci decentrálního čištění odpadních vod - jednotlivé domovní čistírny jsou napojeny na centrální monitorovací jednotku. 

Původním požadavkem klienta byla pouze jedna malá ČOV pro menší objekt, ale na základě odborné konzultace s námi se rozhodl pro vytvoření kompletní projektové dokumentace. Výsledkem bylo zjištění, že nejideálnějším řešením pro celý objekt penzionu a restaurace bude středně velká ČOV AT 50 EO

Během jednání klient nezvažoval oslovení konkurence, jelikož mu naše odborné řešení vyhovovalo. Výhodou navíc byla i krátká vzdálenost mezi místem realizace a sídlem naší firmy.

Splnění legislativních požadavků

Naše ČOV splňují všechny legislativní požadavky o vypouštění do podzemních i povrchových vod, a proto nebylo těžké získat povolení k vypouštění přečištěné vody přímo do místního potoka.

Naše firma klientovi následně zařídila odborné poradenství, kompletní projektovou dokumentaci a zprovoznění, které se naplánovalo na 26. 4. 2023 

Rychlá a bezproblémová realizace

Výroba čistírny trvala ode dne objednání pouhé tři týdny. Stavební připravenost jsme předali firmě Mistři dřeva, která se zabývá realizací dřevěných konstrukcí a staveb. 

Aby se předešlo problémům se spodní vodou, bylo čistírnu nutné obetonovat. ČOV byla po dodání kompletně zprovozněna během jednoho týdne. 

Cílová rovinka

V současné době se už jen připravují předávací dokumentace, které jsou nutné k úspěšné kolaudaci čistírny. Děkujeme klientovi za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Zaujala vás myšlenka realizace či navýšení kapacity ČOV ve vašem průmyslovém areálu, hotelu nebo firmě? Vyplňte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte přímo.


© 2008 - 2024 ABPLAST s.r.o., všechna práva vyhrazena
by Media Heroes