Doprava čistírny ZDARMA - Využijte mimořádnou jarní akci a objednejte si svojí domovní čistírnu. My Vám ji dopravíme kamkoli v ČR ZDARMA.  

Služba odkalení ČOV

Během provozu se v domovní ČOV postupně zvyšuje objem kalu. Aby čistírna správně fungovala, je nutné ho po dosažení určité hranice odčerpat. Odkalování doporučujeme provádět pravidelně (zhruba jednou až dvakrát ročně) včetně kontinuálního přísunu odpadních vod pro vyživování bakterií a údržbu jednotlivých komponent. Jak tedy poznáte, že nastal ten správný čas pro odkalení?  

Vezměte si průhlednou nádobu a naberte do ní přibližně 1 l vody z aktivační komory. Nechte vodu alespoň 30 minut odstát a pozorujte, kolik kalu se v nádobě usadí. Pokud kal tvoří více než 75% objemu vody, je nejvyšší čas jej odčerpat. 

 Kal z domácí čistírny odpadních vod je aerobně stabilizovaný, nezapáchá a lze ho následně využít k zahnojení okrasné zahrady nebo přidat do kompostu. Nevyužívejte jako hnojivo pro ovoce a zeleninu k přímé konzumaci (např. kořenovou zeleninu, jahody, apod.).. 

Ceny služeb:

Doprava servisního technika: 900 Kč

Odčerpání kalu na pozemek zákazníka: 2.700 Kč

Odčerpání kalu s jeho likvidací v komunální ČOV: 3.700 Kč

Odčerpání kalu pomocí mobilního kalolisu: 4.700 Kč

 

Pozn. Všechny výše uvedené ceny jsou bez DPH.


Máte dotaz? Zeptejte se nás.

Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


© 2008 - 2024 ABPLAST s.r.o., všechna práva vyhrazena
by Media Heroes