Doprava čistírny ZDARMA - Využijte mimořádnou jarní akci a objednejte si svojí domovní čistírnu. My Vám ji dopravíme kamkoli v ČR ZDARMA.  

Rotomoulding

Rotomouldingu patří budoucnost. Představuje unikátní technologii rotačního odlévání plastů. V ČR máme největší linku. Vše, co je vyrobené touto technologií, má dobré vlastnosti: mechanické i chemické.

Zjistit více
  • moderní technologie
  • nejlepší zařízení v ČR
  • zajišťuje 100% vodotěsnost
  • 20 let záruka na produkty

Co znamená záhadné slovo rotomoulding?

Otevřeli jsme novou halu, ve které pro vás pomocí rotačního tváření plastů vyrábíme produkty ve vysoké kvalitěJde o rotačně odlévané, monolitické produktyRotomoulding, což je souhrnný název technologie, přestavuje budoucnost při výrobě podobných produktů. Pomocí rotomouldingu vyrábíme plastové produkty v požadované kvalitě a s doporučovanými parametry.

Výroba se u nás odehrává tímto způsobem: Plastový prášek sypeme do kovové formy, která se potom v peci otáčí kolem dvou os.  Prášek se postupně nataví na horké stěny formy. Tím vytváříme za pomocí technologie rotomouldingu vnitřní obtisk formy a požadovaný tvar produktu. Technologie výroby zákazníkovi zaručuje minimalizaci rizika netěsnosti, garantuje tvarovou stálost a pevnost. Vodoměrné šachty, přečerpávací šachty a nádrže vyráběné výše popsanou technologií jsou samonosné bez nutnosti obbetonování. Na každý výrobek je 20 let záruka. Jsou monolitické a jejich předností je 100% vodotěsnost.
Prvenství v rotomouldingu je pro nás zásadní

Začátek roku 2021 byl pro firmu ABPLAST zásadní díky otevření nové haly s rotomouldingem. Vše vyrábíme na bezkonkurenčně nejmodernější lince v České republice s tím, že ABPLAST dovede vyrábět i atypické nádrže  pro průmysl, které mají nadstandardní rozměry. Například veškerou dešťovou vodu zákazníci zadrží v kvalitně vyrobených nádržích. O jejich parametrech a dlouholetosti klienti nemusejí pochybovat

Technologií rotomouldingu vyrábíme zkrátka produkty, které řadíme do kategorie nádob a šachet. Jejich výsledné použití je skutečně širokéosvědčily se při výrobě vodoměrných šachet nebo v rámci  čistíren odpadních vod. Produkty rotomouldingu používají domácnosti i průmyslová výroba

Zajímá vás, jak celý proces vypadá? Pusťte si naše rotomouldingové video.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka produktů a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vašem produktu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Potřebujete poradit?

Pavel Kovář

Máte dotaz? Zeptejte se nás.

Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


© 2008 - 2024 ABPLAST s.r.o., všechna práva vyhrazena
by Media Heroes