07. 07. 2021

Čističky odpadních vod za letní ceny

Letní akce na kvalitní čistírnu odpadních vod včetně plastové podzemní nádrže za super cenu.

Přečíst celý článek

Odkanalizování obcí za pomocí decentralizovaného čištění odpadních vod je na pořadu dne

V České republice lidé dlouho nemuseli řešit zásadní problém Nerudovské otázky: „Kam s ním“ nebo přesněji řečeno s ohledem na odpadní vodu „Kam s ní.“ Legislativa v České republice byla spíše shovívavá a benevolentní. Nyní nastává změna.

Přečíst celý článek

DČOV pomáhá obcím při zacházení s odpadní vodou

Téma čištění odpadních vod je v poslední době často skloňované téma. Systémové řešení odkanalizování pomocí domácích čističek představuje pro obce vhodnou variantu jak problémy s odpadní vodou dlouhodobě vyřešit.

Přečíst celý článek

Ing. Lucie Preislerová logo-small

Potřebujete poradit? Ing. Lucie Preislerová

+420 703 635 273 (Po - Pá: 8 - 16 hod.)

asistentka@abplast.cz


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti A s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti A s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely ententyky.