Kariéra

V současné době jsou u nás volné tyto pracovní pozice:

Technický dozor investora

Máte zájem pracovat pro úspěšnou společnost?  Hledáme zkušeného kolegu na pozici Technického dozoru investora, který bude mít na starosti zajímavé projekty. Realizujeme zakázky v celé České republice, neustále rosteme a expandujeme.

Co vás čeká?

  • Samostatná práce – budete dohlížet a odpovídat  za technickou stránku projektů (průběžné a finální kontroly stavby a technické dokumentace, revize případných vad, koordinace, rozpočtová kontrola a další)
  • Práce v terénu na zajímavých projektech po celé ČR Uplatnění zkušenosti z předchozích projektů
  • Práce na zajímavých zakázkách s dlouhodobou perspektivou
  • Tým příjemných a přátelských lidí, kteří jsou odborníci ve svém oboru a vzájemně si pomáhají Pružná pracovní doba

Co od Vás očekáváme?

  • Odpovědnost, spolehlivost a systematičnost
  • Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti stavebnictví (vaše výhoda)
  • Práce s Word a Excelem Vám není cizí a občasná práce na PC Vás baví
  • Máte SŠ/VŠ vzdělání nejlépe stavebního nebo technického oboru
  • Ochotu učit se novým věcem a pracovat na svém rozvoji

Jak Vás odměníme?

  • Dobré finanční ohodnocení.
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Zaujala Vás tato nabídka?  V tom případě nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní údaje:

ABPLAST s.r.o., č.p. 421, 569 56 Čistá,
Výroba: Areál Radiokomunikací 421, 57001 Pohodlí u Litomyšle
Kontakt: Lucie Kotíková, tel: 775 173 712
Strukturované životopisy zasílejte písemně na e-mail: info@abplast.cz

Máte dotaz? Zeptejte se nás.

Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.