Katalog bazénů

Líbí se vám naše bazény? Stáhněte si tedy kompletní katalog bazénů

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka bazénů s přelivem a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vysněném bazénu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář

Bazény ABPLAST

Vyrábíme bazény  z polypropylenu. Můžete si vybrat různé tvary, rozměry a dokonce i barvy. Zařídíme pro vás i veškeré příslušenství, které budete potřebovat. Chcete, abychom vám bazén nainstalovali? I s tím počítáme, protože od nás můžete získat kompletní zajištění projektu. Dodáme a osadíme bazénové lemy, osvětlení, protiproud, solární i výměníkové ohřevy a systémy se slanou vodou. Nabízíme také fóliové, interiérové a nadzemní bazény různých konstrukcí. Jednoznačná výhoda, kterou máme pro klienty, je poskytování kvalitního servisu zkušenými bazénáři. Seženeme vám jednotlivé komponenty nebo dodáme "bazény na klíč".

Nejmodernější technologie

Po více jak 20letých zkušenostech v oboru vlastníme nejmodernější technologie výroby – Automatická 4m CNC polyfuzní svářečka EXTRUDER LEISTER.

Proč bazén od nás?

  • garantujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi - řešení  zakázky na míru a projekční práce
  • nejmodernější technologie výroby na CNC polyfuzní svářečce - sváření zajišťuje hladký skelet bez viditelných spojů
  • nadstandardní záruční lhůty (10 let)
  • servis v době záruky, ale i po ní
  • vyrábíme nové bazény a umíme i rekonstrukce starších bazénů
  • dodáváme bazény včetně příslušenství
  • zastřešujeme bazény
  • zabýváme se úpravou vody a jejím ohřevem
  • v naší nabídce jsou také bazénové lemy

 

 

V bazénech od nás se vyřádíte s celou rodinou. Už vidíte sebe a své nejbližší v parních letních dnech na vaší soukromé plovárně? Jen tak sedět na okraji bazénu a užívat si teplotu ohřívané vody? Na nic nemyslet a načerpat energii. Mimochodem, dodáme vám i telelné čerpadlo, díky kterému bude voda teplejší a vy si prodloužíte koupací sezónu. Můžete také získat špičkové zastřešení, které váš bazén ochrání od nečistot, udrží komfortnější teplotu vody a prodlouží dny, kdy se budete koupat venku. Další výhodou zastřešení je, že se můžete koupat i za špatného počasí. Tím ušetříte za bazénovou chemii a ochráníte svoje domácí zvířata před případným pádem do vody.

Plastové bazény s přelivem

Voda je obsažena v celé výšce bazénů a dále samovolně přetéká přes okraj skrz přelivovou mřížku do sběrné nádrže, následně prochází pískovou filtrací a vrací se zpět do bazénu tryskami.

Plastové bazény se skimmerem

V bazénu je umístěn skimmer, kterým jsou odváděny nečistoty z vodní hladiny bazénu do pískové filtrace. Takto přečištěná voda se vrací zpět do bazénu vratnými tryskami. Nabízíme několik druhů prefabrikovaných skimmerů a polypropylenové skimmery vlastní výroby, které vám umožní nadstandardní využití hloubky bazénu.

Keramické bazény

Jedinečné a luxusní bazény opatřené patentovanou technologií zajišťující exkluzivní 3D vzhled s vylepšenou pevností keramického jádra a dalšími vynikajícími vlastnostmi.

Fóliové bazény

Fóliové bazény jsou vyráběny z těžké fólie. Stěna bazénu je z plastových sandwichových desek, betonových tvárnic, případně polystyrenových tvárnic.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti A s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti A s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely ententyky.