Víme, jak vodu zužitkovat, čistit i zadržovat
-s vodou si rozumíme

Rádi plavete? Jsme tu pro vás. Potřebujete čistírnu odpadních vod, jímku, nebo spíš sháníte nádrž na dešťovou vodu? Jste na správné adrese, protože se vším co se týká vody a plastu, rádi pomůžeme.

Prodáváme vám výrobky už 20 let. Za poslední roky nás znají i zákazníci z evropských zemí. Začínali jsme s plastovými bazény a tento produkt je v naší nabídce stále dostupný. Nabízíme vám luxusní bazény s přelivem, komfortní bazény se skimmerem, fóliové a keramické bazény včetně zastřešení a veškerého příslušenství.

Potřebujete vyřešit odpadní i dešťovou vodu u rodinných domů, hotelů nebo obcí? Od nás získáte kvalitní ČOV s evropskou certifikací, která splňuje požadavky EU. Vše dovedeme vyrobit na míru podle přání zákazníků.

U nás seženete i jímky, samonosné nádrže a mnoho dalších produktů. Pro firmy řešíme také atypické zakázky z oblasti chemického a potravinářského průmyslu. Naše výrobky naleznete ve zdravotnictví, zemědělství a dalších odvětví.

Za dvě dekády na trhu jsme vyšli vstříc pěkné řadě z vás a odbavili tisíce zakázek. Na konci spolupráce vždy rádi vidíme spokojené klienty. Vaše spokojenost je pro ABPLAST důležitá.

Výroba ABPLAST je v souladu s šetrným zacházením vůči planetě, protože sledujeme ekologické trendy.

ABPLAST s.r.o. v číslech

  • 22 500 spokojených zákazníků
  • 7 zemí, kam dodáváme produkty (Česká republika, Rakousko, Německo, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Chorvatsko)
  • Jsme tady pro vás 20 let
  • Na produkty poskytujeme 10letou záruku

 

 

Zaujaly Vás naše produkty?

Chcete vědět více o cenách a produktech, nebo na nás máte dotaz? Budeme rádi, když použijete náš poptávkový formulář. Zodpovíme vše, co vás zajímá a podle přání vytvoříme i nezávaznou kalkulaci.

Nezávazný poptávkový formulář »

 

 

"Chtějte pro sebe, rodinu a blízké nejlepší řešení.
Naše produkty vám poskytnou požadovaný komfort."

Zdeněk Jílek
jednatel ABPLAST

Poznejte nás

Účastníme se veletrhů

Pravidelně se účastníme mezinárodních veletrhů.

 

Sponzorujeme neziskové organizace

Sponzorujeme FK Sebranice nejmladší

Firma ABPLAST s.r.o. ocenila finančními dary projekty Farní charity Litomyšl a občanského sdružení Děti patří domů, s.r.o., od Oblastní charity Polička a Oblastní charity Moravská Třebová jsme nakoupili dárkové předměty a Občanské sdružení Bonanza získalo materiální dar.

Potřebujete poradit? Infolinka

+420 +420 464 644 014 (Po - Pá: 8 - 16 hod.)

info@abplast.cz

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.