Myrtha Pools - představení společnosti | ABPLAST

Myrtha Pools - představení společnosti

Novinky 06.09.2022 ABPLAST

Firma ABPLAST Group a její zaměstnanci se snaží neustále posouvat hranice svých znalostí a dovedností. Společnosti ABPLAST Group a Myrtha Pools tak po společném setkání shledali potenciál spolupráce na českém a slovenském trhu.

Myrtha Pools - představení společnosti

Spolupráce AB Team a Myrtha Pools

Firma ABPLAST Group a její zaměstnanci se snaží neustále posouvat hranice svých znalostí a dovedností. Společnosti ABPLAST Group a Myrtha Pools tak po společném setkání shledali potenciál spolupráce na českém a slovenském trhu. Hlavním cílem spolupráce bylo přinést zákazníkům další zajímavou technologii pro výstavbu, či rekonstrukci bazénů nebo koupališť, která budou jednoduchá na realizaci, cenově dostupná a také designově zajímavá.

V srpnu 2019 byl podepsán kontrakt o spolupráci, kde se společnost ABPLAST Group stala oficiálním distributorem technologie Myrtha Pools pro ČR a SR.

Spolupráce s AB Teamem, rozhovor: Video

Stručně o Myrtha Pools

Hlavní video společnosti: Video

Společnost Myrtha Pools se zabývá především výrobou veřejných plaveckých bazénů, koupališť, aquacenter, či aquaparků. Mezi další produkty patří také výcvikové/výukové bazény, bazény pro hotely a wellness, léčebné bazény, bazény pro vodní pólo, nebo skokanské bazény.

Společnost byla založena v roce 1961. Má více než 300 stálých zaměstnanců a přes 400 celosvětových obchodních zástupců a oficiálních distributorů. Působí ve více než 70 zemích světa. Každoročně vyrobí přibližně 1500 bazénů, z nichž 300 jsou bazény veřejné. Společnost Myrtha Pools je rovněž oficiálním partnerem FINA, LEN a dalších významných plaveckých organizací, mezi které rovněž patří i ČSPS (Český svaz plaveckých sportů), nebo SPF (slovenská plavecká federácia).

Díky partnerství s FINA, LEN apod. poskytuje společnost Myrtha Pools tzv. dočasné bazény, určené pro Olympijské hry, mistrovství světa či Evropy, sportovní hry. Velkou výhodou modulárního systému je pak možnost postavit bazén prakticky kdykoliv a po ukončení her opět bazén demontovat a případně znovu postavit na jiném místě.

Výstavba 25m bazénu - Mistroství světa v plavání, Abu Dhabi, 2021

Podívejte si, jak stavba probíhala: Video

Velkou předností bazénů Myrtha je vysoká kvalita, příjemný vzhled křišťálově modré vody a možnost výstavby prakticky kdekoliv. Díky technologii Myrtha-Renovaction je rovněž možné provést rekonstrukci stávajícího bazénu.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Zkuste i další podobné články z našeho blogu

a načerpejte inspriaci

Odebírejte náš newsletter

a získejte jako první přehled o slevách, novinkách, akcích a praktických tipech.

© 2008 - 2023 ABPLAST s.r.o., všechna práva vyhrazena
by Media Heroes