Myrtha Pools - představení společnosti

 

SPOLUPRÁCE AB TEAM/MYRTHA POOLS

Firma ABPLAST Group a její zaměstnanci se snaží neustále posouvat hranice svých znalostí a dovedností. Společnosti ABPLAST Group a Myrtha Pools tak po společném setkání shledali potenciál spolupráce na českém a slovenském trhu. Hlavním cílem spolupráce bylo přinést zákazníkům další zajímavou technologii pro výstavbu, či rekonstrukci bazénů nebo koupališť, která bude jednoduchá na realizaci, cenově dostupná a také designově zajímavá.

V srpnu 2019 byl podepsán kontrakt o spolupráci, kde se společnost ABPLAST Group stala oficiálním distributorem technologie Myrtha Pools pro ČR a SR.

Spolupráce s AB Teamem, rozhovor: Video

STRUČNĚ O MYRTHA POOLS

Hlavní video společnosti: Video

Společnost Myrtha Pools se zabývá především výrobou veřejných plaveckých bazénů, koupališť, aquacenter, či aquaparků. Mezi další produkty patří také výcvikové/výukové bazény, bazény pro hotely a wellness, léčebné bazény, bazény pro vodní pólo, nebo skokanské bazény.

Společnost byla založena v roce 1961. Má více než 300 stálých zaměstnanců a přes 400 celosvětových obchodních zástupců a oficiálních distributorů. Působí ve více než 70 zemích světa. Každoročně vyrobí přibližně 1500 bazénů, z nichž 300 jsou bazény veřejné. Společnost Myrtha Pools je rovněž oficiálním partnerem FINA, LEN a dalších významných plaveckých organizací, mezi které rovněž patří i ČSPS (Český svaz plaveckých sportů), nebo SPF (slovenská plavecká federácia).

Díky partnerství s FINA, LEN apod. poskytuje společnost Myrtha Pools tzv. dočasné bazény, určené pro olympijské hry, mistrovství světa, či evropy, sportovní hry. Velkou výhodou modulárního systému je pak možnost postavit bazén prakticky kdykoliv a po ukončení her opět bazén demontovat a případně znovu postavit na jiném místě.

Výstavba 25m bazénu - Mistroství světa v plavání, Abu Dhabi, 2021

Video

Velkou předností bazénů Myrtha je vysoká kvalita, příjemný vzhled křišťálově modré vody a možnost výstavby prakticky kdekoliv. Díky technologii Myrtha-Renovaction je rovněž možné provést rekonstrukci stávajícího bazénu.

Ing. Lucie Preislerová logo-small

Potřebujete poradit? Ing. Lucie Preislerová

+420 703 635 273 (Po - Pá: 8 - 16 hod.)

asistentka@abplast.cz

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.