Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH 2016

Co zde můžete vidět?

V naší expozici si můžete prohlédnout průřez naší nabídkou. Vystavovat budeme plastové bazény se skimmerem a také přelivový bazén. K vidění budou také čistírny odpadních vod včetně čistírny ČOV AT6, kterou nyní prodáváme v akci s plastovou nádrží na vodu za 34000 Kč bez DPH (běžná cena je 41500 Kč). Představíme zde také nabídku plastových nádrží na vodu a další námi vyráběné produkty z plastu.

Exkluzivní kontakt s obchodními zástupci

Máte zájem o naše produkty nebo s námi chcete spolupracovat? V tomto případě můžete v průběhu veletrhu FOR ARCH navázat osobní kontakt s našimi obchodními zástupci, kteří Vám představí naše produkty a domluví případnou spolupráci.

Martin Komárek - TIMBERSPORTS®

V rámci naší expozice bude také probíhat vystoupení Martina Komárka, který patří do světové špičky v TIMBERSPORTS® soutěžích (dřevorubecké dovednosti).

Martin Komárek nyní funguje jako trenér při tréninkových kempech, účastní se exhibičních vystoupení nejen v Evropě, zastupuje český TIMBERSPORTS® na setkání sportovců a trenérů. Tvoří a trénuje reprezentační team. Také vyřezává motorovou pilou sochy na zakázku a při různých veřejných akcích. Některé jsou pak draženy na dobročinné účely. Martin je držitelem dvou rekordů v Guinessově knize - za Eiffelovku a sochu Svobody vyřezané motorovou pilou.

Co je TIMBERSPORTS®?

Na TIMBERSPORTS® soutěžích se závodníci utkávají v šesti dřevorubeckých disciplínách, a to s pilou i sekerou. Jejich pořadí je neměnné a dosažené časy se sčítají. Jedná se o:

  • Springboard (přesekávání kmene z prkna ve výšce)
  • STIHL Stock Saw (řezání klasickou motorovou pilou)
  • Standing Block Chop (přesekávání stojícího kmene)
  • Underhand Chop (přesekávání ležícího kmene)
  • Hot Saw (řezání motorovou pilou s extrémně silným motorem)

Martin je držitelem světového rekordu v disciplíně “stock saw” - sériově vyráběnou motorovou pilou dokázal uříznout z kmene dva kotouče dřeva za 9,445 sekundy. Také drží evropský rekord v disciplíně springboard, a to 42 vteřin.

Ing. Lucie Preislerová logo-small

Potřebujete poradit? Ing. Lucie Preislerová

+420 703 635 273 (Po - Pá: 8 - 16 hod.)

asistentka@abplast.cz

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zkuste i další podobné články z našeho blogu


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.