Přijďte nás návštívit na veletrh FOR ARCH

Chystáte se realizovat čističku odpadních vod nebo zvažujete decentralizovaný systém pro čištění odpadních vod? Zajímá Vás jak správně zvolit čističku, na co si dát pozor, co všechno budete potřebovat a jak celý systém funguje?

Na všechny otázky Vám rádi odpovíme osobně na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH v Letňanech.

Najdete nás zde od 21. do 25. 9. 2021

V hale 2 | stánek 2C06

Volnou vstupenku na veletrh si můžete stáhnout zde

Kompletní informace o veletrhu najdete na https://forarch.cz/navstevnik/

Uvažujete o decentralizovaném čištění odpadních vod? 21. 9. 2021 od 11:00 do 13.00 budete mít možnost se zúčastnik workshopu na téma odkanalizování menších obcí decentralizovaným systémem.

Během workshopu si můžete vyslechnout prezentace na téma:

  • Projektantů domovních čistíren
  • Starostů obcí, které již mají zkušenosti s provozem DČOV
  • Parametry nové výzvy od poskytovatele dotace SFŽP ČR
  • Dotazy účastníků

Těšíme se na setkání s Vámi

TÝM ABPLAST

Ing. Lucie Preislerová logo-small

Potřebujete poradit? Ing. Lucie Preislerová

+420 703 635 273 (Po - Pá: 8 - 16 hod.)

asistentka@abplast.cz


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.