Středně velká ČOV pro hotel Holzberg jako efektivní řešení po jeho rozšíření | ABPLAST

Doprava čistírny ZDARMA - Využijte mimořádnou jarní akci a objednejte si svojí domovní čistírnu. My Vám ji dopravíme kamkoli v ČR ZDARMA.  

Středně velká ČOV pro hotel Holzberg jako efektivní řešení po jeho rozšíření

Novinky 10.05.2023 ABPLAST

Za další úspěšnou realizací projektu čistírny odpadních vod pro hotely a průmyslové areály se tentokrát podíváme do krásných Jeseníků, kde v regionu lázní Karlova Studánka leží malebný hotel Holzberg.

Středně velká ČOV pro hotel Holzberg jako efektivní řešení po jeho rozšíření

Zdroj: FB - Holzberg - Ubytování, Wellness, Restaurace - Jeseníky

Hotel se nachází na úpatí Pradědu v téměř nedotčené přírodě a je postaven v místech bývalé hájovny, která existuje již od 18. století. Jeho součástí je kromě plně vybaveného wellness i stylová restaurace, společenský sál až pro 80 hostů, posilovna s tělocvičnou, bowling, dětská herna a hřiště včetně víceúčelového hřiště s umělým povrchem pro volejbal, tenis a basketbal.

Původní ČOV již nebyla dostačující

Klient nás kontaktoval v roce 2019 a pod vedením našeho vedoucího obchodní skupiny Jakuba Drymla byla zakázka úspěšně rozjednána. 

Původní čistírna pro 20 EO nesplňovala potřebné parametry a požadavky hotelu. U malých ČOV bohužel není možné navýšení jejich kapacity, a proto bylo třeba vytvořit zcela nový projekt, který si vzal na starost náš senior projekt manažer Tomáš Truksa

Nový projekt a úspornější realizace

Pro původní část hotelu byla navržena a nainstalována zastaralá a kapacitně nedostačující technologie. Klient se posléze rozhodl pro další rozšíření hotelu a vše muselo být tedy přizpůsobeno. Jako nejlepší možné řešení byla odborně vybrána středně velká ČOV AT 150. Využila se stávající technologie a stará ČOV předělána na čerpací stanici. Ušetřilo se tak nejen místo, ale i výkopové práce a finance za pořízení nového skeletu čerpací šachty. V létě 2020 byla pak realizace úspěšně dokončena a spuštěna.


Středně velká ČOV AT 150

Následný servis a spokojený klient

Úspěšnou realizací to pro nás ale nekončí. S klientem máme sjednán dlouhodobý servis 4× ročně a jsme k dispozici i v případě nenadálých událostí.


Zaujala vás myšlenka realizace či navýšení kapacity ČOV ve vašem průmyslovém areálu, hotelu nebo firmě? Vyplňte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte přímo.


© 2008 - 2024 ABPLAST s.r.o., všechna práva vyhrazena
by Media Heroes