Divine pool - samonosný bazén

Samonosný bazén je moderní, designově čisté řešení pro náročné klienty, kteří vědí, že bazén je odrazem jejich osobnosti. Chtějte pro sebe a své blízké nejlepší a nadčasové řešení

Zjistit více
 • Designové a luxusní provedení
 • Nejmodernější technologie
 • Samonosná konstrukce
 • Ušetříte náklady na stavební práce
 • Úspora času při realizaci

Máme 20leté know-how

Zakládáme si na kvalitě a precizním provedení. Nároky, které máte na kvalitu a designové provedení, se stále zvyšují. To nás motivuje, a proto přicházíme s inovacemi, které naplňují vaše přání a potřeby.


Používájme nejmodernější materiály

Dlouhodobě spolupracujeme se společností Röchling. Spolupráce přinesla nové využití materiálu Polystone® P CubX® při výrobě luxusních bazénů.Jsme první na světě, kdo materiál využívá při výrobě bazenů. Polystone® P CubX® poskytuje vysokou podélnou a příčnou tuhost. Vedle enormní pevnosti má materiál mimořádnou odolnost proti řadě chemických sloučenin a je UV stabilní. Získejte designově čisté řešení výjimečně tuhé konstrukce bazénu


Bez systematického přístupu se neobejdeme

Provedli jsme mnoho počítačových simulací zatížení bazénu v různých podmínkách umístění. Testovali jsme nespočet designových detailů a konstrukčních řešení s cílem navrhnout a vyrábět luxusní samonosný bazén DIVINE POOL.

S naším produktem získáte nejen unikátní designově čistý bazén, ale i řadu výhod při jeho instalaci


Hlavní výhody DIVINE POOL:

 • i v těch nejtěžších podmínkách je instalace rychlá
 • naše bazény vyrobené z materiálu Polystone® P CubX® vyžadují díky vysoké tuhosti konstrukce významně
 • méně betonu pro zpevnění boků bazénové konstrukce. Řešení urychlí instalaci vašeho bazénu.
 • Použitý materiál zaručuje extrémní tuhost při nízké hmotnosti
 • testy v laboratořích firmy Röchling prokazují, že deska z materiálu Polystone® P CubX® o tloušťce 57 mm poskytuje stejnou tuhost jako plná deska z PP o tloušťce 35 mm, je však jen z poloviny tak těžká. Manipulace se skeletem bazénu proto bude při instalaci snadnější.
 • dobrá tepelná izolace je samozřejmostí
 • vzduch uzavřený v dutých částech desky Polystone® P CubX® má prokazatelný vliv na tepelnou izolaci a zlepší tepelnou bilanci vašeho bazénu. Unikátní řešení umožňuje snížit tloušťku dodatečné tepelné izolace.Divine pool je luxusní samonosný bazén

Povrch desky Polystone® P CubX® má jemnou plastickou čtvercovou strukturu, která rozehraje po dopadu světla fascinující hru odrazů. Tento ušlechtilý materiál je předurčen pro moderní architekturu a neztratí se ani v klasickém řešení každé zahrady.


Ekologické řešení bylo naším cílem

Při převážení a instalaci bazénu se díky promyšlené konstrukci méně zatěžuje životní prostředí. Snížením objemu přepravovaných stavebních hmot, vykopaného materiálu, spotřebované energie i pohonných hmot přispíváme k ochraně naší planety.

Realizované zakázky

Fotografie, průběh realizace ale i názory našich klientů

Máte dotaz? Zeptejte se nás.

Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.

© 2008 - 2023 ABPLAST s.r.o., všechna práva vyhrazena
by Media Heroes