Máme 20leté know-how

Zakládáme si na kvalitě a precizním provedení. Nároky, které máte na kvalitu a designové provedení, se stále zvyšují. To nás motivuje, a proto přicházíme s inovacemi, které naplňují vaše přání a potřeby.

Používájme nejmodernější materiály

Dlouhodobě spolupracujeme se společností Röchling. Spolupráce přinesla nové využití materiálu Polystone® P CubX® při výrobě luxusních bazénů.Jsme první na světě, kdo materiál využívá při výrobě bazenů. Polystone® P CubX® poskytuje vysokou podélnou a příčnou tuhost. Vedle enormní pevnosti má materiál mimořádnou odolnost proti řadě chemických sloučenin a je UV stabilní. Získejte designově čisté řešení výjimečně tuhé konstrukce bazénu

Bez systematického přístupu se neobejdeme

Provedli jsme mnoho počítačových simulací zatížení bazénu v různých podmínkách umístění. Testovali jsme nespočet designových detailů a konstrukčních řešení s cílem navrhnout a vyrábět luxusní samonosný bazén DIVINE POOL.

S naším produktem získáte nejen unikátní designově čistý bazén, ale i řadu výhod při jeho instalaci

Hlavní výhody DIVINE POOL:

  • i v těch nejtěžších podmínkách je instalace rychlá
  • naše bazény vyrobené z materiálu Polystone® P CubX® vyžadují díky vysoké tuhosti konstrukce významně
  • méně betonu pro zpevnění boků bazénové konstrukce. Řešení urychlí instalaci vašeho bazénu.
  • Použitý materiál zaručuje extrémní tuhost při nízké hmotnosti
  • testy v laboratořích firmy Röchling prokazují, že deska z materiálu Polystone® P CubX® o tloušťce 57 mm poskytuje stejnou tuhost jako plná deska z PP o tloušťce 35 mm, je však jen z poloviny tak těžká. Manipulace se skeletem bazénu proto bude při instalaci snadnější.
  • dobrá tepelná izolace je samozřejmostí
  • vzduch uzavřený v dutých částech desky Polystone® P CubX® má prokazatelný vliv na tepelnou izolaci a zlepší tepelnou bilanci vašeho bazénu. Unikátní řešení umožňuje snížit tloušťku dodatečné tepelné izolace.

 

Divine pool je luxusní samonosný bazén

Povrch desky Polystone® P CubX® má jemnou plastickou čtvercovou strukturu, která rozehraje po dopadu světla fascinující hru odrazů. Tento ušlechtilý materiál je předurčen pro moderní architekturu a neztratí se ani v klasickém řešení každé zahrady.

Ekologické řešení bylo naším cílem

Při převážení a instalaci bazénu se díky promyšlené konstrukci méně zatěžuje životní prostředí. Snížením objemu přepravovaných stavebních hmot, vykopaného materiálu, spotřebované energie i pohonných hmot přispíváme k ochraně naší planety.

 

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.