Celofiremní dovolená

Dovolte nám Vám poděkovat za veškerou přízeň v tomto složitém roce. Pevně věříme, že v tom nadcházejícím  budeme opět na plno pomáhat s realizací Vašich vysněných bazénů, či společně najdeme nejlepší řešení hospodaření a čištění vod. 

S koncem roku nás také čeká celofiremní dovolená. Všem našim zaměstnancům dopřejeme řádný odpočinek, a proto od 23. 12. 2021 do 3. 1. 2022 budeme mít zavřené kanceláře. Všechny Vaše požadavky vyřešíme v co nejkratší možné době hned poté.

Děkujeme za pochopení a krásné prožití vánočních svátků

Vám přeje

Tým ABPLAST s. r. o.

 

Ing. Lucie Preislerová logo-small

Potřebujete poradit? Ing. Lucie Preislerová

+420 703 635 273 (Po - Pá: 8 - 16 hod.)

asistentka@abplast.cz


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.