Spolupráce ABPLAST Group a Myrtha Pools | ABPLAST

Spolupráce ABPLAST Group a Myrtha Pools

Novinky 20.09.2022 ABPLAST

Společnost Myrtha Pools má velkou zásluhu na proměně vodního průmyslu po celém světě

Spolupráce ABPLAST Group a Myrtha Pools


Spolupráce ABPLAST Group a Myrtha Pools

Jak už bylo zmíněno v předchozím článku, společnost Myrtha Pools má velkou zásluhu na proměně vodního průmyslu po celém světě. Zabývá se nejen výstavbou bazénů, ale také výzkumem a vývojem nových technologií. Proč si světový lídr mezi komerčními staviteli bazénů vybral ke spolupráci právě nás?

Začátek spolupráce

Spolupráce našich společností úspěšně trvá od srpna roku 2019, kdy se naše společnost ABPLAST Group stala oficiálním distributorem technologie Myrtha Pools pro Českou republiku a Slovensko.

Díky efektivním osobním meetingům se zabýváme aktuálními tématy, problematikou a strategiemi, které se týkají projektů na území obou zmíněných států. Rovněž také řešíme novinky a nástroje v oblasti obchodní činnosti. Osobní meetingy jsou pro nás důležité nejen z hlediska sdílení informací, ale slouží také k utužování vzájemných vztahů mezi společnostmi.

Exkurze pro projektanty a investory

Pro zájemce z řad projektantů a investorů pravidelně pořádáme návštěvy sídla společnost Myrtha Pools v Castiglione delle Stiviere, které se nachází na severu Itálie. Mají zde možnost nahlédnout do  fungováním společnosti a navštívit realizované zakázky v okolí. Další výhodou exkurzí je možnost podívat se na jednotlivá oddělení - výroby, technologií a laboratoří. V hlavní výrobní hale je pak k vidění konkrétní výroba a příprava prefabrikovaných částí bazénů.

Cílem těchto exkurzí je detailní seznámení zákazníků s fungováním společnosti, technologiemi a novými produkty. 

Po jedné z takových exkurzí byla skupině zaměstnancům naší firmy ABPLAST Group umožněna návštěva městského koupaliště v městečku Villafranca di Verona a také sportovního centra Univerzity Bocconi v Miláně, kde byly nedávno realizovány nové plavecké bazény.

Více detailů o těchto zařízeních můžete najít v referencích společnosti Myrtha Pools, viz odkazy níže:


Koupaliště ve Villafranca di Verona:

 https://www.myrthapools.com/en/projects/aquamore-villafranca-di-verona/


Sportovní centrum Univerzita Bocconi:

 https://www.myrthapools.com/en/projects/bocconi-campus/


Tento úspěšný model prezentace společnosti v kombinaci s příjemným prostředím a atmosférou krásné Itálie nabízí zákazníkům možnost vytvořit si vlastní pohled na celkové fungování firmy včetně všech výrobků a doplňků společnosti Myrtha Pools.

Společnost Myrtha Pools a její technologie

Nyní se stručně podíváme na technologie, které společnost Myrtha Pools využívá a díky kterým se stala jedničkou ve výrobě komerčních bazénů, koupališť a sportovních areálů.

Celá technologie je založena na samonosném, modulárním, prefabrikovaném systému, který se skládá z opěrného systému tvořeného nerezovou ocelí, panely a odtokovými nerezovými žlaby, které jsou tvrzené za tepla tvrdým PVC. Dno bazénu je pak tvořenou zesílenou PVC membránou. Spoje jednotlivých panelů a dokončovacích prvků systému jsou utěsněny vhodnými profily z PVC a tekutého PVC.

Proč právě Myrtha Pools?

  • Křišťálově modrá barva 

  • Dlouholeté zkušenosti

  • Submilimetrová přesnost

  • Rychlý a efektivní proces instalace

  • Snadná instalace kdekoliv

  • Garance kvality a voděodolnosti

  • Dlouhá životnost a dlouholetá záruka

  • Výzkum a vývoj pro zdokonalování technologie

  • Šetrná k životnímu prostředí

  • Snadná údržba


Velkou předností bazénů Myrtha je tedy především vysoká kvalita a možnost výstavby prakticky kdekoliv. Díky technologii Myrtha-Renovaction je rovněž možné provést rekonstrukci stávajícího bazénu.

V naší firmě ABPLAST Group jsme za podepsání tak cenného kontraktu s firmou světového formátu velice vděční a těšíme na budoucí projekty a spolupráci.© 2008 - 2022 ABPLAST s.r.o., všechna práva vyhrazena
by Media Heroes