Studniční šachta

Samonosná šachta slouží pro zakrytí ústí vrtu a pro zajištění přístupu k technologickým částem studny.

Studniční samonosná šachta ROTO:

Typ Průměr (mm) Výška (mm) Váha (kg)
ABSR1013 1000 1300 45

Mám zájem »

 

 

Šachta na vrt (studniční šachta) šachta s výbornými statickými vlastnostmi.

Její konstrukce je zcela samonosná a nevyžaduje žádné betonování. Stačí pouze usazení na zhutněný podklad a obsyp tříděnou zeminou (bez ostrých kamenů a jiných předmětů). Díky tomu se výrazně sníží stavební náklady.

Šachta je vyrobena z PE materiálu 1. jakosti technologií rotačního odlévání. Konstrukce nemá žádné sváry a při výrobě nepoužíváme žádný recyklovaný materiál. U našich šachet nedochází v průběhu let k jejich degradaci.

Vlastnosti:

  • materiál PE v NATUR/ČERNÉ barvě
  • průměr revizního otvoru 600 mm
  • dnový prostup pro vrt dle požadavku (až 300 mm)
  • manipulační oka 2 ks
  • zelený poklop s přípravou pro zamykání
  • nášlapné schody uvnitř šachty
  • záruka 10 let

Chci do eshopu »

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.