Mít vlastní bazén je pro rodinu s dětmi nedocenitelná výhoda: nejste odkázáni na přeplněná koupaliště, můžete jej využít v kteroukoli denní dobu a své děti máte mnohem více na očích. Samozřejmostí je v takové situaci správně vybrané zastřešení.

Funkčnost, Estetika, minimální poruchovost, pevnost, jednoduché ovládání, bezpečnost,

Zastřešení je také součástí péče o vodu v bazénu, snižuje tepelné ztráty odparem a zamezuje znečišťování vody nečistotami z ovzduší. Je také důležitým bezpečnostním prvkem, chrání před pádem dětí nebo domácích zvířat do bazénu.

Hlavní výhody zastřešení:

  • využití od března do listopadu bez přídavného vytápění.
  • ideální využití sluneční energie díky vysokému solárnímu efektu.
  • snížení výdajů za údržbu a vytápění.
  • chrání před nehodami dětí a zvířat.
  • zamezuje znečištění vody listím a prachem.
  • minimální tepelné ztráty při nočním ochlazení.
  • snížení odparu vody, údržba bazénu.
  • koupání i za nepřízně počasí.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka produktů a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vašem produktu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.