Plastový bazén se skimmerem - technické informace

Bazény se skimmerem patří k nejčastěji využívaným typům bazénů u rodinných domů a zahrad. Jedná se o jednodušší technologii čištění vody než u bazénů s přelivem. 

Co je skimmer?

Skimmer je otvor s přepadem umístěný ve stěně bazénu (na úrovni hladiny), který slouží k zachytávání nečistot plovoucích na hladině bazénu. Díky tomu jsou tyto nečistoty z bazénu odvedeny dříve, než klesnou na dno. Tyto nečistoty jsou poté zachycovány v koši. Voda zbavená nečistot pak dále putuje pomocí cirkulačního čerpadlo do filtrační nádoby a zpět do bazénu vratnými tryskami. Nabízíme vám několik druhů prefabrikovaných skimmerů a polypropylenové skimmery vlastní výroby, díky kterým u nás můžete poptávat  nadstandardní  hloubku bazénu.

 

 

Technologie bazénu se skimmerem:

Foto: Pohled na bazén se skimmerem - hladina bazénu je níže než okolní terén. Na zadní straně bazénu je ve výšce hladiny vidět dvojitý skimmer, který zachytává pevné nečistoty na hladině. Mřížka umístěná v dlažbě pak usnadňuje přístup ke koši, ve kterém se tyto nečistoty zachytávají.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka produktů a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vašem produktu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář

Hlavní přednosti bazénů se skimmerem:

  • odolnost proti UV záření
  • nenáročná údržba
  • vysoká pružnost a houževnatost, takže téměř nehrozí mechanický průraz
  • používáme technologii svařování, která zaručuje dokonalou nepropustnost
  • potřebná odolnost proti bazénové chemii

Tvary a rozměry

Veškeré bazény vyrábíme na základě objednávky podle vašeho přání. Standardní hloubky bazénu jsou 1,3m, 1,4m a 1,5m. Šířku a délku bazénu zhotovíme dle Vašich požadavků.

 

Typy schodišť - základní tvary nebo na míru

Stejně jako tvar a rozměr bazénu umíme přizpůsobit přání zákazníka i schodiště. Zde si můžete prohlédnout několik základních typů schodišťového vstupu do bazénu. Pokud máte zájem o jiné řešení, použijte náš nezávazný poptávkový formulář a napište nám.

 

Ke každému typu bazénu si lze libovolně vybrat ze široké škály příslušenství.

Jako vhodnější řešení pro zahradní bazény doporučujeme bazény s přelivem, kde dochází ke kvalitnějšímu čištění vody. Pro náročné zákazníky dodáváme keramické bazény Compass Pools.

 

Podívejte se na ukázky z našich realizací

Máte zájem o plastový bazén se skimmerem? Nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.