Podle čeho rozdělujeme podzemní nádrže na vodu?

Nádrže se dělí podle použitého materiálu, tvaru a typu. Existují betonové nádrže, které jsou těžké, a tak nastávají komplikace s jejich usazením. Pro usazení betonové nádrže je třeba použít těžkou techniku. Navíc se tento typ nádrží nehodí všude. Určitě nebude vhodný do míst, kde je svažitý terén a horší dostupnost. Polypropylenové nádrže stojí na opačné straně z pohledu použitelnosti. Jsou lehké, a uživatelé si je mohou pořídit v podstatě kamkoli. Nádrže se dělí i podle tvaru. Jsou kruhové nebo obdélníkové a čtvercové, atd. 

Aktuálně - dotační program „Dešťovka“

Dotační program Dešťovka je určen pro vlastníky a stavebníky rodinných a bytových domů (nelze využít na domy určené k rekreaci). Cílem tohoto programu je motivovat občany k efektivnímu a udržitelnému hospodaření s vodou v domácnostech.

Kompletní informace si můžete nastudovat v našem článku - dotační program Dešťovka.

Jak vybrat ideální podzemní nádrž?

Nevyplatí se šetřit na penězích. Nikdo není tak bohatý, aby si mohl kupovat levné věci. Naopak se vyplatí připlatit si za kvalitní materiál, kterým získáte jistotu precizního provedení a delší záruku. Podzemní nádrže jsou vhodným prostředkem, jak zachycovat dešťovou vodu. Námi nabízené nádrže na dešťovou vodu jsou vyrobené z kvalitních a certifikovaných materiálů. Vyrábíme je z materiálu od prověřených dodavatelů. U nás můžete bez problémů získat jakýkoli typ nádrže, ať už jde o nádrž svařovanou nebo monolitickou.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.