Usnadněte si péči o čistotu vody v bazénu

Vysavače bazénů jsou určeny pro automatické čištění dna a stěn rodinných bazénů všech tvarů a povrchů. Jsou nenáročné na obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota většinou nemusíte vůbec starat, po ukončení čistícího cyklu se sám vypne.

Ideální pro Váš bazén

Robotické vysavače jsou vhodné pro různé tvary a rozměry bazénů, obzvláště také pro nadzemní bazény. Díky protiskluzovým kolečkům a kartáčům si robotické vysavače snadno poradí s jakýmkoli druhem povrchu.

Jednoduché a praktické

Robotické vysavače jsou intuitivní a jednoduché na obsluhu. Zapnete je a to je vše. A vy máte volno!

Rychlé čistění

Automatické robotické vysavače se rychle pohybují a bazén tak čistí velmi efektivně. Obsahují inteligentní Smart Navigation System. Zařízení má vlastní gyroskop a používá vlastní algoritmus. Systém zjišťuje překážky, a pak vypočítá optimální dráhy pohybu a čistění. Čistící cykly jsou tak kratší a je zajištěno vyčištění celého povrchu. Dno bazénu je dokonale čisté s minimem pojezdů a v rekordním čase.

Hbitý na každém povrchu, s vynikající přilnavostí

Většina robotických vysavačů bazénů si poradí i s velice strmou stěnou. Vždy je to úžasný pohled!

Koupit bazénový vysavač v e-shopu

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.