K čemu jsou samonosné jímky?

Samonosné plastové jímky jnení potřeba obetonovat, lépe se s nimi manipuluje a jejich cena je podstatně nižší než u klasické jímky, kterou je nutné obetonovat. Používají se hlavně tam, kde je požadovaná statika a kde jsou vhodné podmínky pro umístění.

Slouží k zachycování odpadní vody. Oproti klasickým septikům je nutné jejich častější vyvážení. Samonosné jímky použijete, když nemáte přístup ke klasické centrální kanalizaci. Jsou velice vhodné pro chaty a chalupy.

K výrobě používáme polypropylen, což je vysoce odolný plast, se kterým se velice dobře pracuje.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.