Luxusní bazény s přelivem

Přelivové bazény jsou sice technologicky náročnější variantou, ale designefektivita a čistota vyčištěné vody jsou na vysoké úrovni. S tímto typem bazénů se čím dál častěji setkáváme na veřejných koupalištích, v krytých bazénech a v soukromém sektoru. Voda v přelivových bazénech přetéká přes přelivový žlab do akumulační nádrže, kde se odsává pomocí cirkulačního čerpadla do předfiltru, a poté do filtrační nádoby, kde dojde k úplnému vyčištění.

Jak funguje čištění vody v bazénu s přelivem?

Čištění vody probíhá díky akumulační nádrži, kde se voda odsává pomocí cirkulačního čerpadla do předfiltru a poté do filtrační nádoby, kde dojde k úplnému vyčištění.

Takto vypadá technologie bazénu s přelivem:

Foto: Pohled na bazén s přelivem - hladina bazénu je ve stejné úrovni jako okolní terén. Po obvodu bazénu je přelivová mřížka, skrze kterou odtéká voda do akumulační nádrže.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka bazénů s přelivem a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vysněném bazénu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář

Hlavní přednosti našich přelivových bazénů:

  • bezpečnost (hladina je ve stejné výšce jako okolní terén)
  • design a estetika
  • díky rychlé cirkulaci je zajištěna vysoká kvalita vody
  • vysoká pružnost a houževnatost, takže téměř nehrozí mechanický průraz
  • používáme technologii svařování, která zaručuje dokonalou nepropustnost
  • potřebná odolnost proti bazénové chemii
  • odolnost proti UV záření.

Tvary a rozměry

Veškeré bazény vyrábíme na základě objednávky a podle vašiho přání. Standardní hloubky bazénu jsou 1,2m, 1,3m, 1,4m a 1,5m. Šířku a délku bazénu zhotovíme dle Vašich požadavků.

Typy schodišť - základní tvary nebo na míru

Stejně jako tvar a rozměr bazénu umíme také schodiště přizpůsobit přání zákazníka. Zde si můžete prohlédnout několik základních typů schodišťového vstupu do bazénu. Pokud máte zájem o jiné řešení, použijte náš nezávazný poptávový formulář a napište nám.

Další informace

Ke každému typu bazénu si lze vybrat ze široké škály příslušenství, jako je bazénová chemie, bazénové vysavače, lamely, dlažba apod. Levnějším řešením jsou bazény se skimmerem, pro náročné zákazníky dodáváme keramické bazény Compass Pools.

 

Podívejte se na ukázky z našich realizací

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti A s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti A s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely ententyky.