BWT Horizontal Inverter Heat Pump 106 | ABPLAST

Doprava čistírny ZDARMA - Využijte mimořádnou jarní akci a objednejte si svojí domovní čistírnu. My Vám ji dopravíme kamkoli v ČR ZDARMA.  

BWT Horizontal Inverter Heat Pump 106

BWT Horizontal Inverter Heat Pump 106

63 921 Kč s DPH 52 827 Kč bez DPH
Dostupnost: 14 dní
Bazénové tepelné čerpadlo pro bazény 25-45 m3 s teplným výkonem 10,6 kW
i

Garantujeme nejnižší cenu v ČR.

Pokud najdete tento výrobek levněji, kontaktujte nás pro ještě výhodnější nabídku.

Parametry:

  • Tepelný výkon - vzduch 26 °C/ voda 26 °C: 10,6 kW
  • Tepelný výkon - vzduch 15 °C/ voda 26 °C: 7,5 kW
  • Chladící výkon - vzduch 35 °C/ voda 28 °C: 4,5 kW
  • Maximální spotřeba energie (kW): 0,19-1,56
  • Typ chladiva: R 32
  • Doporučený průtok vody: 3-4 m3/h
  • Model výměníku: titanová spirála
  • Vstupní / výstupní připojení lepení: d50 mm
  • Opláštění: hliník
  • Rozměry d x š x v (mm): 894x349x648

Tepelná čerpadla typu BWT Fairland Inverter nabízí velký výběr modelů pro bazény všech typů a velikostí. Není třeba žádných zásahů uživatelem.

Invertorový systém
Na rozdíl od běžného tepelného čerpadla typu On/Off, které pracuje s konstantními otáčkami (100 %) kompresoru, může tepelné čerpadlo s invertorem fungovat mezi 20 a 100 % otáček kompresoru, které se přizpůsobí provozním podmínkám instalace a venkovní teplotě. Funguje to následujícím způsobem: když je venkovní teplota nízká nebo poptávka po teplotě vysoká, kompresor běží vysokou rychlostí (mezi 50 a 100 %). Když je poptávka po vytápění nízká, zejména kolem nastavené požadované teploty, bude kompresor pracovat při nízkých rychlostech (mezi 25 a 50 %). BWT Fairland Inverter tepelné čerpadlo automaticky upraví svůj provoz. Rychlost kompresoru se přizpůsobuje provoznímu režimu a venkovní teplotě. Není třeba žádného zásahu od uživatele. Inverterové kompresory u tepelných čerpadel běžící při nízkých otáčkách jsou téměř bezhlučné, poskytují optimální výkon a mají delší životnost.

Tepelná čerpadla s chlazením
Veškerá tepelná čerpadla BWT Fairland Inverter jsou standardně reverzibilní a lze je použít k ohřevu nebo chlazení bazénové vody. Tato funkce je zvláště ceněna ve velmi horkých oblastech, kde může být použita k udržení pohodlné teploty vody v bazénu nebo dokonce snižovat a udržet teplotu vody v nádržích pro chov ryb či jiných vodních živočichů a kultur.

Tichý chod
Konvenční tepelná čerpadla typu On/Off generují konstantně hlukzvukovou energii, i když se teplota vody pohybuje kolem nastavené hodnoty. Oproti tomu kompresory tepelných čerpadel BWT Fairland Inverter výrazně zpomalují, když se blíží na nastavenou hodnotu teploty, takže jsou výrazně tišší než běžné čerpadlo On/Off. To je zvláště důležité, když je třeba instalovat tepelné čerpadlo v blízkosti sousedních nemovitostí.

Ochrana při rozběhu – mírný rozběhový proud
Tepelná čerpadla BWT Fairland Inverter jsou vybavena akceleračními přepěťovými můstky, které využívají technologii frekvence elektrického proudu. Tím je zabráněno nadměrným proudům při rozběhu zařízení a náhodnému negativnímu dopadu na ostatní elektrická a elektronická zařízení v domácnosti...

Plně automatizované
BWT tepelná čerpadla Fairland Inverter jsou navržena tak, aby bylo snadné je nejen nainstalovat, ale i jednoduše udržovat.

Hliníkové opláštění
Moderní a inovativní design krytu tepelného čerpadla - z hliníku, který je zcela odolný korozi.

Systematická kontrola kvality
Aby byla zaručena úplná spolehlivost, všechna tepelná čerpadla BWT Fairland Inverter jsou před odesláním testována.

Výbava
BWT Tepelná čerpadla Fairland Inverter jsou dodávána se zimním krytem.

Záruky
Titanové výměníky tepla u BWT Fairland Inverter jsou pokryty desetiletou zárukou od výrobce, také na kompresor je záruka deset let. Případné opravy poskytované na základě této záruky se provádějí v zemi instalace.

Diskuze produktu BWT Horizontal Inverter Heat Pump 106

Základní informace

Výrobce B W T Česká republika s.r.o.
Kód BWT HI-HC 106

Odebírejte náš newsletter

a získejte jako první přehled o slevách, novinkách, akcích a praktických tipech.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2008 - 2024 ABPLAST s.r.o., všechna práva vyhrazena
by Media Heroes