BIOPROSPECT Bioenzym do potrubí 100g | ABPLAST
BIOPROSPECT Bioenzym do potrubí 100g

BIOPROSPECT Bioenzym do potrubí 100g

80 Kč s DPH 66 Kč bez DPH
skladem

Bioenzym do potrubí 100g

i

Garantujeme nejnižší cenu v ČR.

Pokud najdete tento výrobek levněji, kontaktujte nás pro ještě výhodnější nabídku.

Biologický přípravek určený ke zprůchodnění ucpaného a pomalu odtékajícího potrubí v sifonech, vanách, umyvadlech, výlevkách a odpadních systémech. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které rozkládají organické látky a výrazně omezují zápach. Přípravek doporučujeme používat jako prevenci. Tím se zamezí ucpání potrubí. Není škodlivý pro člověka, zvířata ani rostliny. Obnovuje přírodní rozkladný proces.

NÁVOD K POUŽITÍ: Obsah sáčku rozpusťte a rozmíchejte ve 2 litrů teplé vody (30 – 40st. C ) a nechte cca 15 – 30 min aktivovat za občasného míchání. Potom aplikujte na určené místo. Je nutné, aby se roztok na ošetřeném místě zdržel min. 8 hodin. Přípravek doporučujeme aplikovat v době nejmenšího průtoku vody daným odpadním systémem, aby se prodloužila doba zdržení (např. aplikovat na noc). Při zcela ucpaném potrubí je nutné nejprve mechanické zprůchodnění. Je vhodné přípravek používat jako prevenci. Rozmíchaný roztok použijte max. do 1 hod od začátku přípravy. 100g přípravku je určeno pro jednu vpust (odpad).

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ: přípravek rozmíchejte v umělohmotné nádobě nekovovým předmětem roztok aplikujte nejlépe na noc min. 24 hod. po aplikaci nepoužívejte žádné chemické, dezinfekční a bělící přípravky, kyseliny, louhy, jejichž použití zásadně snižuje účinnost přípravku skladujte na suchém místě, chraňte před zmrznutím

Diskuze produktu BIOPROSPECT Bioenzym do potrubí 100g

Základní informace

Výrobce BIOPROSPECT, s.r.o.
Kód P3100
Hmotnost 0.1 kg

Odebírejte náš newsletter

a získejte jako první přehled o slevách, novinkách, akcích a praktických tipech.

© 2008 - 2024 ABPLAST s.r.o., všechna práva vyhrazena
by Media Heroes