Barvy Nova

Technologie barev Nova® je jedním z nejpokročilejších systémů gelových nátěrů na světě. Barvy se míchají z nového typu velmi drobných (0,3 - 0,5 mm) třpytivých a barevných částic a zdokonalené základní barvy.

Voda v bazénu v barvách Nova® působí jiskřivě a "čerstvě" a tento efekt se zesiluje za jasného počasí, kdy je bazén zalitý slunečními paprsky.

Barvy Bi-Luminite

Bi-Luminite® povrch a jeho 3D barvy jsou revoluční změnou v barevnosti bazénů. Tyto barvy vznikají aplikací drobných třpytivých a barevných částic (0,5 - 1,0 mm) pod povrch bazénu a použitím dvou barevných vrstev místo jedné.

Vzniká tak 3D efekt, který díky patentovanému Bi-Lumination® procesu vytváří unikátní vizuální dojem a širokou škálu nádherných barev. Bazén se tak stává zářivým diamantem každé zahrady či interiéru.

Cyber barvy

  • Fantastické 3D barvy s jedinečnou ochranou.
  • Zvýšená odolnost proti chemickým látkám, vnějším vlivům, mechanickému poškození a vysokým teplotám.
  • Speciální ošetření proti UV záření.
 
Václav Kučera logo-small

Potřebujete poradit? Václav Kučera

+420 775 173 710 (Po - Pá: 8 - 16 hod.)

vkucera@abplast.cz

NOVA
Stone
NOVA Stone
NOVA
Gray
NOVA Gray
NOVA
Pearl
NOVA Pearl
NOVA
Anthracite
NOVA Anthracite
NOVA
Navy
NOVA Navy
NOVA
Blue
NOVA Blue
BI-LUMINATE
Smokey Quartz
BI-LUMINATE Smokey Quartz
BI-LUMINATE
Golden Pebble
BI-LUMINATE Golden Pebble
BI-LUMINATE
Blue Saphire
BI-LUMINATE Blue Saphire
BI-LUMINATE
Blue Granite
BI-LUMINATE Blue Granite
PAPYRUS
White
PAPYRUS White
CYBER
White
CYBER White

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.