Co je to WoodPlastic®?

WoodPlastic® vyrábí prvotřídní plná terasová prkna a ploty z materiálu WPC (WoodPlastic® COMPOSITE s obsahem 60 % dřeva a 40 % kvalitního zdravotně nezávadného polymeru HDPE) v mnoha designech, velikostech i barevných variantách. Tyto produkty jsou výjimečné svojí odolností, vysokou kvalitou provedení, dokonalým designem a minimální potřebou údržby. Díky použitému zdravotně nezávadnému polymeru HDPE (40 %) se jedná o jeden z nejodolnějších a nejtrvanlivějších bezúdržbových materiálů pro vaši terasu.

Vyspělá technologie

Ideálních vlastností pro využití v exteriéru je docíleno pomocí převratné laserové technologii Strandex® (USA), která je díky dlouholetému vývoji a testování jednou z nejmodernějších WPC technologií současnosti.

Elegantní skryté kotvení prken pomocí klipů a vrutů

 

Jak může vaše terasa vypadat?

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.