Síla fólie použité pro stěny bazénu je 1,5 mm. Fólie této šíře zaručuje, že běžným užíváním nedojde k protržení. Tato fólie umožňuje realizovat prakticky jakýkoliv tvar bazénu. Bazény z těžké fólie jsou vhodným řešením veřejných bazénů a koupališť.

Foliové bazény

Těžká fólie zajišťuje pevnost, dlouhou životnost a odolnost bazénů proti UV záření. Antibakteriální povrch napomáhá k zamezení usazování plísní a bakterií.

Hlavní výhody foliových bazénů:

  • nadstandardní tloušťka použité fólie zabraňuje protržení
  • odolnost fólie proti UV záření
  • antibakteriální povrch
  • možnost realizace prakticky na jakýkoli tvar bazénu

Ke každému typu bazénu si můžete vybrat ze široké nabídky příslušenství.

Fóliové bazény jsou levné řešení, ale pro zahradní bazény jsou vhodnější bazény se skimmerem. Kvalitnější jsou bazény s přelivem a pro náročné dodáváme keramické bazény.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka produktů a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vašem produktu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.