Lamelové zakrytí – ideální ochrana bazénu

Lamelové zakrytí bazénů je určeno k ochraně bazénů proti vnikání nečistot, pádu hlodavců nebo hmyzu, úniku tepla (snížení spotřeby energie potřebné k ohřevu vody) a k zajištění prodloužení sezóny koupání u venkovních bazénů.

Lamelové zakrytí bazénů také zabraňuje odpařování vody a slouží ke zvýšení bezpečnosti dětí a domácích zvířat (zabránění pádu do otevřené vody). Ovládání lamelové rolety je manuální (klikou), nebo mechanické (pracující elektromotorem s bezpečným napětím).

Lamelové zakrytí se vyrábí z PVC o průřezu 13/83 mm.

 

Manuální pohon - osa nad hladinou

  • ekonomické provedení lamelového zakrytí hladiny bazénu do velikosti 5x11 metrů
  • ovládání manuální pomoci ergonomické odjímatelné kliky
  • vhodné pro instalaci k již realizovaným bazénům bez nutnosti přívodu el. proudu

Rozsah dodávky:

Hliniková osa ø 200 mm, 2 nohy s podstavcem 150 x 220 mm z bíle lakovaného hliníku pro uchycení osy, převodník, klika, kompletní navíjecí zařízení včetně lamel.

Pohon s motorem, zabudovaný v ose včetně koncových spínačů - osa nad hladinou

  • standardní provedení lamelového zakrytí hladiny bazénu do velikosti 6 x 12 m
  • ovládání motorem pomocí třípolohového klíče, včetně koncových spínačů

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka produktů a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vašem produktu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář

Rozsah dodávky:

Osa z nerezi AISI 316 ø 104 mm, 2 nohy s podstavcem pro uchycení osy, motor zabudovaný v ose 24 V/150 Nm, transformátor 230 V/24 V, ovládací klíč nebo dálkové ovládání - kompletní navíjecí zařízení z nerezi AISI 316 v povrchové úpravě mat včetně lamel.

Pohon s motorem zabudovaným v šachtě včetně koncových spínačů - osa pod hladinou

  • standardní provedení lamelového zakrytí hladiny bazénu do velikosti 7,5 x 15 m
  • ovládání motorem pomocí třípolohového klíče, včetně koncových spínačů

Rozsah dodávky:

Nerezová osa ø 130 mm s hnací nerezovou hřídelí ø 30 mm, uložení na ložiscích, těsnící prvky pro prostup motoru 24 V/120 – 600 Nm s konzolí pro uchycení, rozvaděč s transformátorem 230 V/24 V, třípolohový ovládací spínač s klíčem, potřebný spojovací materiál - kompletní navíjecí zařízení včetně lamel.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.