Co znamená záhadné slovo rotomoulding?

Otevřeli jsme novou halu, ve které pro vás pomocí rotačního tváření plastů vyrábíme produkty ve vysoké kvalitěJde o rotačně odlévané, monolitické produkty. Rotomoulding, což je souhrnný název technologie, přestavuje budoucnost při výrobě podobných produktů. Pomocí rotomouldingu vyrábíme plastové produkty v požadované kvalitě a s doporučovanými parametry.

Výroba se u nás odehrává tímto způsobem: Plastový prášek sypeme do kovové formy, která se potom v peci otáčí kolem dvou os.  Prášek se postupně nataví na horké stěny formy. Tím vytváříme za pomocí technologie rotomouldingu vnitřní obtisk formy a požadovaný tvar produktu. Technologie výroby zákazníkovi zaručuje minimalizaci rizika netěsnosti, garantuje tvarovou stálost a pevnost. Vodoměrné šachty, přečerpávací šachty a nádrže vyráběné výše popsanou technologií jsou samonosné bez nutnosti obbetonování. Na každý výrobek je 20 let záruka. Jsou monolitické a jejich předností je 100% vodotěsnost.

 

Prvenství v rotomouldingu je pro nás zásadní

Začátek roku 2021 byl pro firmu ABPLAST zásadní díky otevření nové haly s rotomouldingem. Vše vyrábíme na bezkonkurenčně nejmodernější lince v České republice s tím, že ABPLAST dovede vyrábět i atypické nádrže  pro průmysl, které mají nadstandardní rozměry. Například veškerou dešťovou vodu zákazníci zadrží v kvalitně vyrobených nádržích. O jejich parametrech a dlouholetosti klienti nemusejí pochybovat

Technologií rotomouldingu vyrábíme zkrátka produkty, které řadíme do kategorie nádob a šachet. Jejich výsledné použití je skutečně široké: osvědčily se při výrobě vodoměrných šachet nebo v rámci  čistíren odpadních vod. Produkty rotomouldingu používají domácnosti i průmyslová výroba

Zajímá vás, jak celý proces vypadá? Pusťte si naše rotomouldingové video.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.