Jaké jsou specifikace jímek k obetonování?

Plastové jímky k obetonování použijete především tam, kde dochází k velkému statickému zatížení a kde je méně stabilní podloží. 

Plastové jímky k obetonování vyrábíme z polypropylenu. Jsou vyztužené žebry a mají otvory na drát z roxoru. Součástí dodávky jímky je: komínek, plastovým dekl a vtokové potrubí. Pokud budete chtít, opatříme jímku přepadem a můžete ji použít jako nádrž na dešťovou vodu.

Jímky vyrobíme i podle vašeho konkrétního zadání ve smyslu rozměrů a tvarů

 

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti A s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti A s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely ententyky.