Keramické bazény COMPASS POOLS

Patentovaná technologie Compass a nejmodernější materiály zaručují kvalitu a dlouhověkost bazénu COMPASS POOLS.

Jejím základem je kombinace keramického prachu s vinylesterovou živicí, čímž vzniká velmi odolný materiál, který dvojnásobně prodlužuje životnost bazénu.

Keramické bazény COMPASS POOLS jsou bazény pro náročné

Jedinečné bazény COMPASS POOLS opatřené patentovanou technologií zajišťující exkluzivní 3D vzhled s vylepšenou pevností keramického jádra a dalšími vynikajícími vlastnostmi. Keramické bazény COMPASS POOLS jsou pro náročné zákazníky a jsou cenově dražší. Dostupnější řešení jsou zahradní i interiérové bazény s přelivem. Cenově dostupné jsou bazény se skimmerem. Rychlá a jednoduchá montáž umožňuje realizaci za několik dní.

Proč keramický bazén COMPASS POOLS?

Velkou výhodou keramických bazénů COMPASS POOLS je jejich dlouhá životnost. Jsou vyráběny jako jednolitý celek bez jakýchkoliv spojů. Bazény tvoří sendvičové jádro, které se skládá z několika ochranných vrstev s vylepšenou pevností bez ztrát pružnosti a finální povrchovou glazurou Bi-luminate, která vytváří s vodou 3D efekt. Tím je zajištěno, že nedojde ke zkroucení ani roztažení materiálu a navíc spolehlivě funguje jako izolace. Lze si volit ze třinácti barevných možností, přičemž kvalitní úprava povrchu zajišťuje ochranu a stálost barev.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka produktů a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vašem produktu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář

Tvary a typy

Standardní dodávané hloubky keramických bazénů Compass Pools jsou 1,3 m, 1,4 m a 1,5 m. Bazény dodáváme v těchto tvarech:

Vstup do bazénu

Součástí keramických bazénů COMPASS POOLS je integrované schodiště s protiskluzným povrchem a bezpečnostní lišta po celém obvodu, která chrání a usnadňuje výstup z bazénu.

Výhody keramických bazénů Compass Pools:

  • jedinečná originální a patentovaná keramická technologie na světě
  • exkluzivní 3D zářivý povrch bez pórů, omezující usazování nečistot
  • 20-tiletá záruka proti osmóze (absolutní nepropustnost)
  • keramické jádro (patent PN1690) s vylepšenou pevností bez ztráty pružnosti
  • rychlá a jednoduchá montáž během několika dní
  • zabudování bez betonové základové desky
  • zaručená kvalita bazénu s neustálou kontrolou výrobního procesu
  • vysoká odolnost proti chemickým látkám, mechanickému poškození a vysokým teplotám
  • speciální ošetření proti UV záření
  • protiskluzový povrch (povrch schodů, dna bazénu a všech nášlapných ploch je opatřen speciální protiskluzovou úpravou)

 

 

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.