FAST LANE - dlouhý a elegantní pro aktivní plavce

Keramický bazén FAST LANE byl navržený tak, aby vyhovoval všem, kteří si chtějí v bazénu sportovně zaplavat. Proto jej ocení zejména plavci, kteří si rádi dopřejí několik ostrých temp. Svým štíhlým tvarem je tento keramický bazén vhodný i do užších prostor.

 

VÝHODY

  • Integrované schody a posezení jsou umístěny v rohu bazénu,
  • bezpečnostní stupeň po obvodu bazénu usnadňuje možnost opustit bazén v kterémkoli místě,
  • integrovaný hydrostatický ventil,
  • schody a dno bazénu mají protiskluzovou úpravu,
  • možnost osazení bazénu lamelovým krytem Compass Pools Rollo Cover (lamelový kryt),
  • madlo na podélných stranách pro bezpečné osazení lamelového krytu.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka produktů a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vašem produktu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář

Na barvě záleží

Barva vašeho bazénu výrazně ovlivní vzhled vody a celkový zážitek z koupání. Výběr barvy bazénu může také ovlivnit celkový pohled na architekturu vaší zahrady. U bazénů Compass Pools si můžete vybrat ze tří technologií a mnoha barevných variant. Kompletní informace o barvách najdete zde.

PARAMETRY

Typ Délka Šířka Hloubka Objem Hmotnost
 XL - Fast Lane 122  12,20 m  2,90 m  1,50 m  43 m3  1500 kg

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.