BABY POOL - poměrově zmenšený bazén XL-Trainer 110

Keramický bazén BABY POOL je díky své nízké hloubce ideální pro děti. Vychází z bazénu XL-Trainer 110, jen je v měřítku zmenšený. Hloubkou 88 cm si získal přívlastek BABY POOL a díky tomu je vhodný pro vodní hry, do menších zahrad, pro nejmenší i pro začínající plavce.

 

Výhody bazénu BABY POOL

  • Moderní geometrický tvar,
  • šikmé dno s maximální hloubkou 88 cm,
  • bazén je vhodný pro instalaci integrovaného lamelového krytu Compass Pools Rollo Cover,
  • madlo na podélných stěnách pro bezpečnou funkci lamelového krytu Rollo Cover,
  • integrovaný hydrostatický ventil,
  • schody a dno bazénu mají protiskluzovou úpravu.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka produktů a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vašem produktu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář

Na barvě záleží

Barva vašeho bazénu výrazně ovlivní vzhled vody a celkový zážitek z koupání. Výběr barvy bazénu může také ovlivnit celkový pohled na architekturu vaší zahrady. U bazénů Compass Pools si můžete vybrat ze tří technologií a mnoha barevných variant. Kompletní informace o barvách najdete zde.

PARAMETRY

Typ Délka Šířka Hloubka Objem Hmotnost
Baby pool  6,52 m  2,40 m  0,88 m  12 m3  600 kg

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.