VOGUE - moderní, symetrický bazén s praktickým lavicovým sezením.

Bazén VOGUE představuje špičku v současném bazénovém designu a elegantním doplňkem každé zahrady. Moderní obdélníkový tvar bazénu s centrálně umístěným vstupem do vody, který neomezuje prostor k plavání, je kombinací čistého stylu a funkčnosti.

VÝHODY

  • Dostatečný prostor pro sportovní vyžití i pro zábavu,
  • praktický stupínek po obvodu bazénu poskytuje podporu při vycházení z bazénu,
  • dvě vstupní schodiště,
  • tři relaxační zóny, kam je možné instalovat masážní trysky, nebo zařízení pro vzduchovou masáž,
  • integrovaný hydrostatický ventil,
  • schody a dno bazénu mají protiskluzovou úpravu.

Máte zájem o tento keramický bazén nebo se chcete poradit? Napište nám.

Stačí vyplnit náš jednoduchý nezávazný poptávkový formulář, do kterého napíšete svůj dotaz a náš technický poradce Vás bude kontaktovat.

Mám zájem o další informace »

 

Na barvě záleží

Barva vašeho bazénu výrazně ovlivní vzhled vody a celkový zážitek z koupání. Výběr barvy bazénu může také ovlivnit celkový pohled na architekturu vaší zahrady. U bazénů Compass Pools si můžete vybrat ze tří technologií a mnoha barevných variant. Kompletní informace o barvách najdete zde.

PARAMETRY

Typ Délka Šířka Hloubka Objem Hmotnost
 Vogue 71  7,22 m  3,65 m  1,09 - 1,66 m  26 m3  900 kg
 Vogue 82  8,25 m  4,25 m  1,09 - 1,75 m  36 m3  1100 kg

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.