JAVA - klasický styl s románskými schody a velkorysým prostorem ke koupání

JAVA představuje klasický model bazénu s románským schodištěm a rovným dnem. Působivý vstup umocňuje tvar bazénu, který se skvěle hodí k tradičním stavbám na vesnici i ve městě.

 

Výhody keramického bazénu JAVA

  • Relaxační zóny na obou stranách a široké integrované schody zajišťují bezpečný vstup a výstup z bazénu.
  • Stupínek po obvodu celého bazénu umožňuje plavcům bezpečné zachycení a snadné opuštění bazénu v kterémkoli místě.
  • Integrovaný hydrostatický ventil.
  • Schody a dno bazénu mají protiskluzovou úpravu.

Upravená verze bazénu XL-JAVA 114 obsahuje navíc:

  • Místo pro instalaci lamelového krytu Compass Pools Rollo Cover, nebo pro instalaci masážních trysek, nebo k využití jako relaxační zóna.
  • Madlo na podélných stranách pro bezpečné osazení lamelového krytu.
  • Šikmé dno.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

Zaujala Vás naše nabídka produktů a zajímá Vás cena? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svou představu o vašem produktu. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář

 

Na barvě záleží

Barva vašeho bazénu výrazně ovlivní vzhled vody a celkový zážitek z koupání. Výběr barvy bazénu může také ovlivnit celkový pohled na architekturu vaší zahrady. U bazénů Compass Pools si můžete vybrat ze tří technologií a mnoha barevných variant. Kompletní informace o barvách najdete zde.

PARAMETRY

Typ Délka Šířka Hloubka Objem Hmotnost
Java 101  10,10 m  3,82 m  1,51 m  49 m3  1200 kg
XL - Java 114  11,40 m  4,00 m  1,10 - 1,69 m  52 m3  1350 kg

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.