Terasy WoodPlastic® STAR

Toužíte po jednoduchých liniích a moderním vzhledu? Terasy STAR nabízejí klasický DRÁŽKOVANÝ VZHLED. Čisté linie drážkovaného terasového prkna dodají vaší terase moderní design.

Více informací »

 

Terasy WoodPlastic® FOREST

Terasy FOREST přinášejí jedinečný přírodní vzor v moderním stylu. Povrch prken zdobí reliéf připomínající exotické dřevo. Terasy PREMIUM FOREST jsou vhodnou volbou pro každého, kdo preferuje kombinaci přirozeného vzhledu a výrazného designu.

Více informací »

 

Terasy WoodPlastic® FOREST PLUS

Terasy FOREST PLUS nabízejí luxusní vzhled dřeva v moderním pojetí. Exkluzivní design dodává terasám FOREST PLUS výrazný přírodní vzor v kombinaci s nepravidelným žíháním, které dotváří reálný dojem dřeva.

Více informací »

 

Terasy WoodPlastic® STYLE PLUS

Terasy STYLE PLUS nabízejí čistý vzhled hladkých prken s jemným žíháním. Nerovnoměrně rozprostřená pigmentace teras STYLE PLUS dodává terase přirozenější vzhled a umožňuje snadno sladit terasu s ostatními prvky v exteriéru (s okny, plotem apod.).

Více informací »

 

Terasy WoodPlastic® NATURE

Terasy NATURE přinášejí autentický vzhled dřeva. Díky výrazné přírodní kresbě na povrchu působí terasy NATURE velice přirozeně. Dřevěná léta jsou za tepla vlisována do hladkého kartáčovaného povrchu. Vzniká tak zajímavá možnost odlišení od běžných drážkovaných nebo hladkých prken.

Více informací »

 

Terasy WoodPlastic® NATURE PLUS

Terasy NATURE PLUS nabízejí výrazný přírodní vzor k nerozeznání od dřeva. Přirozený vzhled teras NATURE PLUS umocňuje jemné žíhání. Terasy NATURE PLUS představují ideální variantu pro každého, kdo preferuje přírodní vzory. Přiinášejí dokonalý pocit dřevěného povrchu, na rozdíl od dřeva však nevyžadují barvení ani ošetření mořidly.

Více informací »

 

Škála barev řady PREMIUM


 


 


 


 


 

 


 


 


 


 


 

 


 


 

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.