Terasová prkna MAX - extra široká terasová prkna

Terasová prkna MAX jsou čerstvou novinkou na českém trhu. Jedná se o extra široká terasová prkna s profilem 195 x 23/22 x 4000 mm. Téměř 20 cm šířka řadí terasová prkna MAX k nejširším produktům na trhu s WPC prkny plného profilu. Terasová prkna jsou stejně jako všechny ostatní produkty WoodPlastic® vyráběna v České republice prostřednictvím nejmodernější, laserem řízené technologie Strandex®, využívanou v Evropě.

Terasy s MAXimálně praktickými vlastnostmi

Inovativní široký profil MAX přináší spoustu výhod – montáž terasových prken je díky širšímu profilu mnohem rychlejší, než u teras běžným profilem 137 mm. Stejně tak i spotřeba spojovacího materiálu je daleko menší než u užších profilů (úspora až o 30 %).

Prkno o šířce téměř čtvrt metru také dovoluje mnohem lépe vyniknout jakémukoliv vzoru na povrchu prkna. V ploše navíc získávají terasy MAX nezaměnitelný vzhled i díky nižšímu množství spár, než je tomu u např. u teras PREMIUM o šířce 137 mm.

Řada MAX v široké škále barev a povrchů

Kompletní řadu teras MAX tvoří 4 typy produktů, vyrávěných až v 8 barvách.

  • Drážkovaný povrch patří mezi varianty, které zůstávají i nadále na výsluní zájmu (terasy MAX STAR),
  • stejně jako praktický hladký broušený vzhled se žíháním (terasy MAX STYLE PLUS).
  • Široká prkna okouzlí i v oblíbené variantě s embosem – MAX FOREST a MAX FOREST PLUS (terasy se žíháním).

Škála barev řady MAX:


Eben


Inox


Palisander


Cedar


Merbau

 


Teak


Cedar


Teak

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti ABPLAST s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pro účely zasílání newsletteru.