Servis+420 603 507 085 Poptávky+420 464 644 014
CZ AT
Nezávazná poptávka

Rádi byste se dozvěděli více? Napište nám!

O nás

O nás

Zaměřujeme se především na výrobu a instalaci výrobků z plastu. Naší hlavní náplní jsou bazény, zastřešení bazénů, čistírny odpadních vod, technické nádoby i zakázková výroba.

ABPLAST s.r.o.

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí disponující citlivým přístupem směřujícím ke spokojenému zákazníkovi. Se svými zkušenostmi se úspěšně prezentujeme i na zahraničním trhu. Největší specializací naší firmy je výroba plastových bazénů. Zákazníkům v tomto sortimentu nabízíme luxusní bazény s přelivem, komfortní bazény se skimmerem, zastřešení a příslušenství k bazénům.

 

 

Také se velice odborně zaobíráme problematikou technické výroby. Nabízíme veškeré řešení odpadních i dešťových vod k rodinným domům (ČOV s evropskou certifikací splňující požadavky EU, jímky, samonosné nádrže, atd.) i řešení specifických poptávek z chemického, potravinářského průmyslu, ze zdravotnictví, zemědělství i dalších odvětví.

Naše firma rodinného charakteru vyčnívá svým individuálním přístupem s možnostmi do detailu vyhovět požadavkům zákazníka.

Mohlo by Vás zajímat:

  • Kde působíme: Česká republika, Rakousko, Německo, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Chorvatsko
  • Jak dlouho působíme na trhu: vice než 15 let
  • Záruka na produkty: 10 let

Zaujaly Vás naše výrobky?

Líbí se Vám naše výrobky a zajímá Vás cena? Nebo se chcete jen na něco zeptat? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a pošlete nám svůj dotaz. Vytvoříme Vám nezávaznou kalkulaci přímo na míru.

Nezávazný poptávkový formulář »

 

Video - představení naší společnosti:

Účastníme se veletrhů

 

 

 

 

Sponzorujeme FK Sebranice nejmladší

Další fotografie jsou z turnaje v červnu tohoto roku. Pořadí týmů: 1. místo Chrudim, 2. místo Sebranice, 3. místo Polička, 4. místo Nové Město na Moravě a 5. místo Bystré.

 

 

Vloni 22.3. proběhl v Poličce turnaj ve fotbale. Zúčastnily se týmy: Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě ,Polička ,Bystré a Sebranice.

 

Sponzorujeme neziskové organizace

Naše firma se zúčastnila burzy filantropie, kde podpořila neziskové organizace

Článek organizátora

Neziskové organizace představily na burze své projekty a přítomní donátoři je ocenili peněžním nebo materiálním darem.

Firma ABPLAST s.r.o. ocenila finančními dary projekty Farní charity Litomyšl a občanského sdružení Děti patří domů, s.r.o., od Oblastní charity Polička a Oblastní charity Moravská Třebová jsme nakoupili dárkové předměty a Občanské sdružení Bonanza získalo materiální dar.

Máte zájem o další informace?

Položky označené * jsou povinné

Vaše jméno Váš e-mail * Váš telefon *
Vaše zpráva *
Vyplňte prosím Hlavní město ČR:
Kontakty ABPLAST s.r.o.
Areál Radiokomunikací 421
Pohodlí u Litomyšle
+420 603 507 085 Sociální sítě
© 2020 ABplast.cz
Vyrobilo ZeroStudio.cz