Servis+420 603 507 085 Poptávky+420 464 644 014
CZ AT
Nezávazná poptávka

Rádi byste se dozvěděli více? Napište nám!

Zastřešení bazénu Popp P7

Zastřešení bazénu Popp P7

„Vytvořili jsme pro vás bezkolejové zastřešení.“

Značka Popp

Popp je česká značka s téměř dvacetiletou činností v oboru. Velký důraz klade Popp na vývoj - jako první v Evropě např. představil integrovaný pohon a mobilní aplikaci určenou pro ovládání zastřešení. Při vývoji a výrobě se v Poppu soustředí na design, detaily a vysokou kvalitu provedení.

Technologie  

Bezkolejový posun

Bezkolejový posun je zajištěn lištou, která nevyžaduje čištění a nenarušuje vzhled zastřešení. Systém je možné použít bez pohonu (do šířky 4,5 m a délky 8,5 m) nebo s pohonem (do šířky 5,5 m a délky 14 m).

 

Elektrický pohon

Elektrický pohon nenarušuje vzhled zastřešení a lze použít pro kolejovou i bezkolejovou variantu. Je napájen slunečními kolektory a ovládán dálkovým ovladačem, případně mobilní aplikací.

 

Aplikace

Aplikace POPP umožňuje ovládat zastřešení pomocí chytrého telefonu. Zobrazuje také informace o vlhkosti a teplotě pod zastřešením a celkový počet jízd.

 

Magnetická klapka

Větrací klapky v zastřešení umožňují větrání a snadnější posun. Při odsunu zabraňují shrnutí nečistot do bazénu. Zajištění klapky je řešeno integrovanou magnetickou aretací.

 

Design

Hlavní předností zastřešení řady Prestige je elegance linií a design. Spoje, tedy nýty a šrouby, jsou ukryty. Přiznané jsou pouze prvky, které je třeba vidět pro správné užívání a údržbu zastřešení.

 

Užité materiály

Konstrukce je vyrobena z hliníková slitiny s kvalitní povrchovou úpravou. Materiál kolejiště je stříbrný nebo antracitový elox. Výplně jsou z různých materiálů tloušťky 4 nebo 6 mm.

 

Líbí se Vám toto zastřešení?

Zaujalo Vás výše uvedené zastřešení bazénu Popp a chcete se na něco zeptat? Nebo máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci? Použijte náš nezávazný poptávkový formulář a napište nám svůj dotaz. Pracovníci našeho obchodního oddělení Vás budou poté kontaktovat.

Nezávazný poptávkový formulář »

Video

Fotogalerie

Máte zájem o toto zastřešení bazénu? Nebo se chcete jen na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené * jsou povinné

Vaše jméno Váš e-mail * Váš telefon *
Vaše zpráva *

Vyplňte prosím Hlavní město ČR:

Kontakty ABPLAST s.r.o.
Areál Radiokomunikací 421
Pohodlí u Litomyšle
+420 603 507 085 Sociální sítě
© 2021 ABplast.cz
Vyrobilo ZeroStudio.cz